Slide 1

nabízíme Vám pobyt na půvabně zrekonstruovaném statku z roku 1785 v malebném prostředí středočeského kraje. Statek je velice dobře dostupný pražskou hromadnou dopravou.

Example Frame

Přehled akcí

Kurz Duše bylin a jejich vliv na člověka

Duše bylin a jejich vliv na člověka

Z důvodu momentální situace se termíny kurzů upravují následujícím způsobem.

Datum konání kurzů:

  1. stupeň    26. – 28. 6. 2020
  2. stupeň    18. – 20. 9. 2020
  3. stupeň     6. –  8. 11. 2020

Cena jednoho víkendového semináře je 3300,- Kč.

Z toho cena ubytování se snídaní 1000,- Kč. Cena kurzovného + káva, čaj po celou dobu kurzu 2300,- Kč. V restauraci vzdálené cca 20 m je možnost obědů a večeří. Buď formou výběru z jídelního lístku, anebo za jednotnou cenu 120,- Kč. Příjezd na kurz kolem 17 hod. Vezměte si s sebou psací a toaletní potřeby, ručníky a pohodlné domácí oblečení. V případě zájmu se přihlašte na kurz nejdéle do konce března – buď telefonicky, anebo mailem: skodova54@seznam.cz. Prosíme také o uvedení, jestli si přejete zajistit obědy a večeře za jednotnou cenu a jestli požadujete stravu vegetariánskou nebo smíšenou.


Informací o léčivkách je spousty, že člověk, který se o ně zajímá, při pročítání atlasů stejně neví, která bylinka je pro něj ta vhodná. Vytratilo se to, co lidé spjatí s přírodou cítili. Vnímání duše byliny, jejího emočního těla, co která bylina svým charakterem vyjadřuje a schopnost naslouchat tělu nemocného, jaký neduh jej trápí a proč.

Samozřejmě i dnes jsou bylináři, kteří toto cítí, ale všeobecné poznání v tomto směru je mizivé.

Při nemoci většina lidí navštíví lékaře a nezajímá se o to, že nemoc je signálem, že něco nedělá tak, jak by měl, natož aby zjišťoval, co se mu bolavý orgán snaží sdělit. Moderní věčně spěchající doba ztišení a naslouchání moc nepřeje. Ale pro ty, kteří touží znovuobjevit svoje pozapomenuté schopnosti, nabízíme možnost rozvzpomenout se, naučit se opět vnímat. Vnímat, co říká moje tělo, či tělo přítele, vnímat charakter každé jednotlivé byliny.

Jestli je tím pravým lékem na mé neduhy, co se vlastně od ní učím a v pokračovacím kurzu i způsob, jak změnit svoje myšlení, abych už nedělal chyby, z kterých se vyvinula choroba a nemusel se učit od bylin to, co je jim přirozené a já jsem zapomněl.

Můžete namítnout, že jsou choroby, z kterých není možné se vyléčit. Co třeba miminko, jak má změnit své myšlení, když se narodilo ochrnuté, s leukémií, nebo HIV pozitivní? Ano, jsou karmické záležitosti, které duše musí prožít. Působí to velmi tíživě, ale jen na okolí. Duše prožije to, co kdysi způsobila, obohatí se poznáním, že vše co činíme druhým, se nám vrací. Informace od druhých nemůžou nahradit vlastní prožitek. Bohatší o vlastní zkušenosti, které vedou k rozhodnutí, že toto už nechci prožívat a nic takového nepřeji a natož abych to způsobil druhým lidem, vedou k zlepšení přístupu k okolnímu světu. A tím pádem přinášejí šance na prožití dalšího dobrého života a velký posun ve vývoji duše.

Co je nám karmicky umožněno, po čem toužíme a radostně na tom pracujeme, to také dostaneme.

Toužíte vnímat duše rostlin, toužíte rozumět, co říká Vaše tělo a jeho jednotlivé orgány? Objevovat způsob jak žít, abych byl já i Ti druzí kolem mě šťastní a zdraví, abych měl radost, že můj život je radostný a užitečný?

Pak Vám nabízím možnost, jak společně na tom pracovat a společně se radovat.

Srdečně Vás zvu na zcela 1. kurz s touto tématikou a to 17. – 19. 4. 2020, pokud máte zájem pro bližší informace, pište na e-mail: skodova54@seznam.cz

Mějte se krásně.

Těší se na Vás Marcela