Slide 1

nabízíme Vám pobyt na půvabně zrekonstruovaném statku z roku 1785 v malebném prostředí středočeského kraje. Statek je velice dobře dostupný pražskou hromadnou dopravou.

Example Frame

O nás

Statek u Škodů

Statek u Škodů

004

Statek u Škodů

Milí přátelé,

nabízíme Vám pobyt na půvabně zrekonstruovaném statku z roku 1785 v malebném prostředí středočeského kraje. Statek je velice dobře dostupný pražskou hromadnou dopravou.

Statek u Skodu

K dispozici je zahrada s jezírkem, rybníčkem a domácím zvířectvem o rozloze 1,3 ha. Ze zahrady je výhled do zeleně, pole, potůček, úvoz se stromořadím, lesík.

Statek u Škodů

_NIK0974

Statek u Škodů

Příjemné místo k relaxaci těla i ducha. Nabízíme nejen soukromou rekreaci, ale i možnost pořádání kurzů, seminářů, rodinných i podnikových oslav.

Ruční výroba původních originálních produktů

Ruční výroba původních originálních produktů

Dále nabízíme možnost bylinkářské poradny, zjištění zda se Vaše lůžko nenachází na geopatogenních zónách, po dohodě i regresní psychoterapii. Je zde i možnost nákupu bylin, originálních bylinných sirupů, originálních bylinných kapek a originálních medových produktů, které naše firma vyrábí. Pro informaci o našich produktech klikněte na naše www.honeysweet.cz.